Investovanieinfo@finservices.sk

Predaj investičného zlata

Predaj investičného zlata

Zabezpečíme pre Vás jednorazové, prípadne pravidelné, nákupy investičného zlata, ktoré je najistejším uchovávateľom hodnoty peňazí. Je to vysoko rentabilný a nízko rizikový spôsob investovania s vysokou mierou likvidity.

Investovanie do podielových fondov

Investovanie do podielových fondov

Základný princíp podielových fondov spočíva v tom, že viacero investorov zverí správu svojich prostriedkov profesionálnemu správcovi, ktorý ich spravuje a zhodnocuje. Investovaním v podielových fondoch Vám prinesieme vyšší výnos pri určitej miere rizika. Na základe typu investora a jeho ochoty znášať riziko spolu zvolíme optimálnu stratégiu umiestnenia Vašej investície. Je dobré si pred samotným investovaním odpovedať na niekoľko otázok. Na akú dlhú dobu chcem investovať, aké mám skúsenosti s investovaním atď. a vďaka týmto otázkam zostavíme tzv. investičný profil. Toto najlepšie zvládnete s našim finančným poradcom.

Investičné tranže

Investičné tranže

Jednorazové investície do rôznych typov indexov (komoditných, akciových, progresívnych, realitných, dlhopisových...) Investície sú spravované profesionálnymi správcami vo svojom obore v spolupráci s najsilnejšími finančnými skupinami na svete (AXA, Citi, Société Générale) .

Sporiaci účet od ZUNO Banky

Sporiaci účet od ZUNO Banky

Založíme pre Vás bezplatný bankový účet. Neplatíte žiadne poplatky za zriadenie alebo vedenie účtu a peniaze sa vám budú výhodne úročiť. Bezplatné internetové bankovníctvo vám zaistí neustály prístup k peniazom.

Napíšte nám

Ak máte nejaké otázky, pripomienky alebo sa len chcete o nás dozvedieť viac.
* sú označené povinné údaje
Prihlásenie